Klub HDK "Florian" w Cieszanowie

Europa ed essere Europei

PROGNOZA POGODY

MIESIĘCZNIK GMINY CIESZANÓW

IMPREZY 2017

Wyszukiwarka

Miasteczko CITY NGO podczas Cieszanów Rock Festiwal 2017

 

Na nasze rewiry powracają również, i to z piekielnie dobrym uderzeniem, nocne koncerty m.in. energetyczna Madam Elektra, a także koncert BSSS oraz Tempelhof – esencje białostockiej sceny undergroundowej. Zanim noc rozgrzeją i rozświetlą nam niszowe perełki z Białegostoku, w klimat dantejskich scenerii wprowadzi nas grupa utalentowanych aktorów w spektaklu „Chemiczna zmiana nastroju”.

Nie zabraknie również atrakcji sportowych. Codziennie na korcie CITY NGO odbędą się porywające tańce i swawole pod okiem czujnych i charyzmatycznych NGO’sów. Dla mniej aktywnych czeka sprawdzian ze zdolności manualnych przy różnorakich pracach plastycznych.

Zawsze są to wyjątkowe wydarzenia i aktywności, odbywające się w fantastycznej atmosferze z wyjątkowymi ludźmi. Na terenie kortu i Spichlerza CITY NGO nie spożywa się piwa i nie pali się papierosów. Ruszamy w czwartek 17 sierpnia od godziny 10:00 i będziemy z Wami do niedzieli. Jak co roku spotkacie tu szaleńców wszelakiej maści, pomysły, które zachwycą Was i porwą w świat bezgranicznych szaleństw. 17 sierpnia – 20 sierpnia 10:00 – 15:00 Strefa City NGO – kort. Zapraszamy!

 

Poniżej mały przedsmak harmonogramu wybranych tegorocznych wydarzeń:

  1. 1.       17 sierpnia – 20 sierpnia 10:00 – 15:00 Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie (KORT)

Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie jest ogólnopolską organizacją prowadzącą działalność na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska, odpowiedzialnej konsumpcji i produkcji oraz przestrzegania praw człowieka i zasad ochrony środowiska w biznesie.

  1. 17 sierpnia – 14:00 – Zielone Żabki – spotkanie urodzinowe

Inwestycje ze środków UE

EUROPE FOR CITIZENS

ZBIÓRKA ODPADÓW

TRASY SCIEŻEK ROWEROWYCH

Wojska Obrony Terytorialnej

Galeria

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.